Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
esbakici.com ne hizmeti sunar?

esbakici.com bakıcı arayan aileler ile bakıcı işi bulmak isteyen kişileri buluşturan bir platformdur.

Bakıcı seçimini nasıl yapmalıyım?

Bakıcı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlarla ilgili olarak güvenlik sayfamızı  inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Bilgilerim 3. Kişilerle paylaşılıyor mu?

Gizlilik politikasında belirtilen yasal gereklilik halleri dışında iletişim bilgileriniz 3. Kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Bakıcı Danışmanlık Yasal Mıdır?

Evet, bakıcı danışmanlık yasaldır. Tüm resmi izinler İŞKUR tarafından verilir ve bu izne sahip olan tüm istihdam büroları bakıcı danışmanlığı yapabilir.
Bakıcı bulmak için irtibata geçtiğiniz kişi veya kurumlardan bağlı bulundukları İŞKUR müdürlüğünü sorarak sorgulamanızı İŞKUR’dan yapabilirsiniz.
Evinize aldığınız bakıcılarla karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunda karşınızda ciddi bir muhattap bulmak istiyorsanız İŞKUR onayıyla çalışan yasal bir bakıcı danışmanlık firmasını tercih ediniz.

Bakıcılar Nasıl Temin Ediliyor?

Bizden talep ettiğiniz bakıcılar öncelikle sizin istediğiniz şartlara uygun elimizde bulunan bakıcılar arasında bir değerlendirme yapılıyor. EN uygun olan bakıcıları size sunuyor ve hangisiyle çalışacağınıza siz karar veriyorsunuz.
İkinci olarak talep ettiğiniz bakıcı mevcutta elimizde değilse çeşitli kaynaklar ve vasıtalarla en kısa sürede alternatifleri ile birlikte size uygun bakıcılar buluyoruz. Sonrasında yine ilkinde olduğu gibi bakıcıyı beğenme ve işe alma sürecinde sizin inisiyatifiniz devreye giriyor.

Bakıcı Kaç Günde Bulunuyor?

Bakıcılar mümkün olduğunca hızlı bir şekilde bulunur. Elimizdeki bakıcı özgeçmişleri yeterli ise aynı gün ve ertesi gün bakıcılar bulunmuş olur. Eğer aradığınız bakıcıda çok özel şartlar varsa birkaç gün içerisinde bakıcı temin edilir.
Es Bakıcı Hizmetleri bakıcı havuzunda çok sayıda bakıcı bulunur. İşe yerleştirdiğimiz bakıcıların arkasından devamlı yeni bakıcıları bünyemize katarız ve bizden bir işveren bakıcı isterse hızlı bir şekilde bakıcıyı temin ederiz.

Bizi Arayın !