Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Güvenilir Bakıcı Hasta Yaşlı ve Çocuk Bakıcısı Temini

Yılların tecrübesiyle evde ve hastane de yatılı yatısız bakıcı hizmetleri sunan Güven Danışmanlık profesyonel ekip ve seçkin bakıcı kadrosuyla Eskişehir de bakıcı hizmetini üstlenmiş bulunmaktadır. Bir annenin sabah çocuğunu evde bırakarak işe gitmek zorunda olması kendisi ve çocuğu için gerçekten yeterince zor bir durumdur. Bu nedenle anneler, çocuğuyla olması gerektiği gibi ilgilenebilecek , sıcak, sevecen, dürüst, güvenilir, referanslı, eğitimli ve deneyimli bir çocuk bakıcısı bulmak ve çocuğunu gönül rahatlığıyla ona emanet ederek işe gitmek istemektedirler Eskişehir’de çocuk bakıcısı hizmetini sağlayan Es Bakıcı Danışmanlık olarak sizinde bir çocuk bakıcısı arayışınız var ise , sizinle tanışıp hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Biliyoruz ki yaşlı ve hastaların sadece bakıma değil, iletişime ve ilgiye de ihtiyaçları vardır. Bu bağlamda bilinçli ve iletişime açık personellerimiz ile hep beraber yaşlı ve hastalarınız ile sağlıklı ilişkiler ve iletişim kurarak Yaşlı bakımı ve hasta bakımı hizmeti de vermekteyiz. Üstlendiğimiz görevin kutsallığının bilinci ile tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılamak amaçlı Eskişehir’de hasta bakıcı, yaşlı bakımı ve evde hasta bakıcı hizmetini sağlıklı bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Es Bakıcı Danışmanlık Bir İbn-i Sina Özel İstihdam Hizmetleri LTD ŞTİ Kuruluşudur.

Çalışma Şeklimiz

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda istedikleri kriterlere uygun adayları kendi cv  portföyümüzden  temin ediyoruz. Daha sonra Müşterimizin uygun olduğu bir gün ofisimizde bizim de bulunduğumuz bir görüşme organize ediyoruz.

Bizi Arayın !